Mängi lotot targalt, kasuta lotostatistikat

Korduma kippuvad kĂĽsimused

Mis asi see on?

"Lottoanalytics professional" on programm, mis on välja töötatud spetsiaalselt Viking loto mängijate jaoks. Programm arvestab paljusid erinevaid lototeooriaid ja valemeid ning tõenäosusteooriat, statistikat ja loogikat, et genereerida kasutajatele statistiliselt parimad numbrikombinatsioonid järgmiseks Viking loto loosimiseks.

Kas see programm ikka töötab?

Jah see töötab päris kindlasti.

Kuidas ma tean, et ei genereerita suvalisi kombinatsioone ja et kombinatsioonid ikka on tõesti statistiliselt parimad?

Genereeritavad kombinatsioonid ei ole päris kindlasti suvalised. Teil on võimalik seda ka kontrollida. Kui genereerida mitmekümneid kordi järjest, siis on näha, et soovitatakse teatud ajahetkel rohkem mingeid kindlaid numbreid, mis vastavad ka toote tutvustuse alla olevale üldkirjeldusele.

Kuidas registreeruda?

Registreerumiseks tuleb täita lühike ankeet ja seejärel pangalingi kaudu teha maksmine programmi kasutusperioodi eest. Registreerumiseks vajutage avalehel registreerumise nuppu või lugege lisainformatsiooni INFO lingi alt.

Kas ma pean programmi endale arvutisse tõmbama? Ma ei tea, kas mu arvuti toetab seda programmi?

See ongi üks meie programmi ja veebilehe suur eelis, et mingit programmi oma arvutisse alla laadida vaja ei ole ja seega pole ka tehnilise kokkusobivuse probleeme. Loto numbrite, kombinatsioonide genereerimine toimub veebilehel ning teie genereeritud kombinatsioone näete ainult teie ise.

Kas statistika andmebaase ka uuendatakse?

Jah, andmebaase uuendatakse pidevalt ja see on teile tasuta kogu programmi aastase kasutusperioodi jooksul.

Kas programmi on võimalik saada ka tasuta?

Jah, kui kolm teie tuttavat registreerub teie soovitusel programmi kasutajaks ning tasub ka liitumistasu, siis on teie jaoks programmi 1 aastane kasutusperiood tasuta. Loe lähemalt INFO lingi alt.

Kas süsteemimängunumbrid on samuti statistiliselt parimad?

Jah, ka süsteemimängunumbrid valitakse kindlate kriteerumite alusel.

Miks uut võidukombinatsiooni ei lisandunud juba loositud võidunumbrite aknasse?

Meie andmebaasi jõuavad kõige uuemad tulemused väikese viivitusega, kuna andmebaaside töötlemine võtab oma aja. Seega võib arvestada, et kõige uuem kombinatsioon võib kajastuda loosimistulemuste aknas järgmisel tööpäeval.

Ma ei võitnud, miks?

Kahjuks ei ole see mingi “imemasin”, mis suudaks alati teile kõik õiged numbrid valida. Tööpõhimõte programmil on mängida sündmuste peale, mis esinevad tihedamini. Aga ei saa unustada ka seda, et ka vähemtõenäolised sündmused ikkagi esinevad ja sellisel juhul ei ole programmi töö nii effektiivne.

Kuidas kasutada?

Kasutamine on tehtud võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Kui siiski tekib küsimusi, siis palun pöörduge konkreetse küsimusega Lotoabi administratsiooni poole. info@lotoabi.com

Kas ma pean teilt pileti ka ostma?

Ei, meilt piletit osta ei saa. See ostke ikka tavapärasest kohast. Meie veebilehel saab ainult statistiliselt parimaid Viking lotto numbrikombinatsioone genereerida ja statistikaga tutvuda. Seda, kas te genereeritud kombinatsiooni peale pileti ka ostate, on ainult teie teada ja otsustada.